Yaz Dönemi Eğitimlerimizi Tamamladık, Darısı Yeni Dönemlere.

“Dönüşerek Dönüştür, Bireyden Toprağa” Uyanış Serimizin son ayağı olan “TOPRAK” bölümünü, açık havada güzel bir ormanda gerçekleştirdik.

COVID-19 un hepimizi uzun bir süre evlerde tutması yüzünden yeşile, doğaya hasret bir dönem geçirdik. Yasaklar kalkıp ta sosyal mesafeleri koruyarak yaşantımıza devam etmeye çalışırken, Dönüştür Gitsin olarak bizler de yaz dönemi eğitimlerimizi tamamladık.
Özellikle sahada gerçekleşmesi gereken “Dönüşerek Dönüştür, Bireyden Toprağa” eğitim serimizin son ayağı olan “TOPRAK” için takipçilerimizden oluşan güzel bir katılımcı grubu ile açık havada bir araya geldik. Ayaklarımızı toprağa basabildiğimiz, toprağın kokusunu alabildiğimiz, ağaçların hışırtısını dinleyebildiğimiz bir ormanda güzel bir eğitim gerçekleştirdik.
Saha çalışmamızın liderliğini benimle birlikte üstlenen, NewSelf Instittute Kurucusu ve Eğitmen Esra Uras Bilgin’e çok teşekkür ediyorum. ( Kendisi, ICF onaylı Toronto merkezli Gelstat Coaching programından mezun Gelstat Koçu, aynı zamanda yetişkinler ve çocuklar için Mindfulness Danışmanı ve eğitmendir.)
Çalışma sonrasında, pozitif geri bildirimleri ile bizi çok mutlu eden katılımcılarımıza buradan tekrar teşekkür ediyorum.
Sevgiler,
Dönüştür Gitsin

Paylaş

Comments are closed.

Bülten Aboneliği

Bizden haberdar olmak için lütfen kayıt olun

    dev
    error: Content is protected !!